Εκδήλωση για τον εορτασμό των Τριών Ιεραρχών και κοπή βασιλόπιτας

Την Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024, πραγματοποιήθηκε μια πολύ όμορφη εκδήλωση για τον εορτασμό των Τριών Ιεραρχών και στην συνέχεια έγινε η κοπή της βασιλόπιτας για τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς του Εσπερινού Γυμνασίου Λαμίας «Ευαγόρας Παλληκαρίδης». Με αφορμή την εκδήλωση αυτή, ο Διευθυντής του σχολείου έκανε έναν σύντομο απολογισμό του διανυθέντος διδακτικού έτους και ευχαρίστησε, τους μαθητές για την υποδειγματική τους στάση και την επιμέλειά τους καθώς και τους εκπαιδευτικούς για την αφοσίωση και την στήριξή τους. Τέλος, ευχήθηκε σε όλους μια καλή χρονιά με υγεία και προκοπή! Μετά την κοπή της βασιλόπιτας ακολούθησε κλήρωση όπου δύο τυχεροί μαθητές κέρδισαν από ένα συμβολικό δώρο προσφορά του Συλλόγου Διδασκόντων.